Květen 2011

Song for Leeteuk :)*

31. května 2011 v 18:24 | Gaby |  Super Junior
Pro Leeteuka složil Eunhyuk a sám i rappoval :D

Něco o mě

14. května 2011 v 21:13 | Gaby |  Výkec
Rozhodla jsem se, že napíši něco o sobě, když jsem majitelka tohohle blogu :D
Jmenuji se Gabriela, přezdívaná Gaby. Je mi 15 let.
Rozhodla jsem se, že tenhle blog budu věnovat hodně K-POPu a mým povídkám či básním.
Ke K-Popu jsem se dostala přes písničku "Haru, Haru" od Big Bang. Tehdy jsem, ale netušila, že K-Pop existuje.
Asi o 3 možná 4 měsíce později jsem začala poslouchat Shinee a tedy pro mě první písničkou se stal "Lucifer".
Poté jsem poslouchala i ostatní písničky, ale abych pravdu řekla, tak o K-Popu jsem se dozvěděla někdy v lednu 2011 asi. Kdy jsem se zaměřila na DBSK a poté na Super Junior. DBSK....ne že by mě přestalo bavit, ale jaksi jsem chtěla prozkoumat skupinu Super Junior, tak jsem o nich udělala prezentaci (přece jen má SJ 13 členů, tedy už ne). Zhlédla jsem snad všechno co se týče DBSK a Super Junior. Dokonce jsem začala číst Fanfiction povídky. Mám asi zhruba 600 jejich obrázků...ale to je vedlejší...no prostě jsem začala být na nich závislá :D. Díky mojí sestřence, která mě přivedla na K-POP (teď na to strašně nadává) jsem ráda, že nejsem zaujata jen americkým či anglickým obyvatelstvem, který nám je předhazován. Je mi jedno co si kdo o mě myslí....vím jsem blázen, ale prostě tak to semnou je. Můj sen je "Stát se fyzioterapeutkou a odjet do ASIE...buď do Korei nebo do Japonska. Vždycky jsem se zabývala Japonskem, než jsem se podívala na své první drama a to na "Boys before flower". To mě hodně inspirovalo a já jsem si připadala blíž ke Korei. Nesnáším, když někdo řekne "Ty jsi ujetá na ťamíky" za tohle bych zabíjela, žádní ťamíci, buď Korejci nebo Japonci!
Moje první anime bylo kupodivu asi Pokemoni, ale na těch jsem nebyla až tak závislá. Ve svých asi 14 jsem zapadla do svého světa a to zase díky mé sestřence, která mi ukázala Shouen-ai no tak trochu Yaoi a to "Junjou Romantica". Od té doby jsem byla závislá na anime. Poté jsem se začala učit Japonštinu a většině již rozumím. Po shlédnutí "Boys before flower" jsem se upjala na Koreu... a tak nějak jsem teď začala zkoušet korejštinu a čínštinu. No prostě je toho moc už. Ale mě to nevadí, ráda se zajímám o něco nového.
To abych řekla pravdu je asi všechno, kdyby jste chtěli něco vědět...tedy jestli to někdo čte, tak mi klidně napište do komentářů. Arigato Gaby.

Slast II.

10. května 2011 v 16:38 | Gaby
Slast II.
Nezbylo mi nic jiného než souhlasit. Kluci se na pláži opalovali a já jsem plaval v moři, když najednou…… dostal jsem křeč a začal se topit. Poslední co si pamatuji bylo, že jsem viděl Yunha jak pro mě plave. Když jsem se probral kašlal jsem tu hnusně slanou vodu, která dráždila můj krk. Pořádně jsem otevřel oči a porozhlédl se. Vedle mě seděl Yunho a pořád dokola se ptal "Jsi v pořádku ?". Věděl jsem, že si o mě všichni dělají starosti, ale teď jsem nemohl myslet na nic, jen na tu hroznou bolest hlavy, která mě paralyzovala. Chtěl jsem vstát a odejít do pokoje, ale když jsem si sedl zamotala se mi hlava a to je poslední, co si pamatuji. Poté jsem se probral ve svém pokoji. Vedle mě seděl Yunho a čekal, jak hlídací pes, až se vzbudím. Nevěděl jsem, která bije. Podíval jsem se na hodiny, které právě ukazovaly 21:30. Podíval jsem se na Yunha a zeptal jsem se "Co se stalo?". Yunho se na mě podíval a řekl mi vše, co se stalo. Nevěděl jsem co mám říct, ale nakonec jsem se zmohl na tyhle slova "Teď už jsem v pořádku, děkuji". Yunho se na mě podíval a usmál se svým krásným úsměvem a než jsem se stačil vzpamatovat ucítil jsem jeho rty na svých. Chtěl jsem ho odstrčit, ale jeho ruce chytly ty mé a přitiskly je na postel.
Nežně mě začal líbat na mém krku. Poté mi vyslékl triko a a začal líbat i mou hruď. Než jsem stačil cokoli udělat nebo říct byl Yunho již u mého pupíku. Chtěl jsem taky něco udělat a tak jsme se v zápalu nečekanosti prohodili. V tu chvíli mé ruce tiskly ty jeho. Yunho se na mě díval, jak kdybych něco udělal, ale najednou jsem uviděl ten jeho krásný úsměv. Pochopil jsem a v tu chvíli už jsem měl své rty na jeho. Yunho mi mile, ale přesto vášnivě polibky vracel. V tu chvíli jsem byl opravdu šťastný.
Ráno jsem se probral a Yunho ležel vedle mě a hypnotizoval mě svým půvabným pohledem. Zašeptal jsem "Dobré ráno Yunho". Oplatil mi mé dobré ráno ranním polibkem. Oba jsme vstali a pomalu se vydali do kuchyně, kde probíhala jako vždy snídaňová mánie.
Tenhle náš poslední den jsme si užili pěkně na pláži a v moři. Večer jsme nastoupili na letadlo a letěli jsme domů. Na letišti na nás čekaly naše faninky, ale to mě moc nezajímalo, zajímal jsem se o Yunhovu přítomnost. Dojeli jsme domů a já měl sto chutí jít spát, ale Yunho nechtěl, a tak jsem se dívali na film a nakonec usnuli. Tehdy jsem byl opravdu šťastný, protože jsem byl se svou láskou.
Teď jsme spolu již 4 měsíce a jsme spolu šťastni. Všichni ví, že spolu chodíme, ale štěstí netrvá věčně.
Konec...


Měsíc v záři života

10. května 2011 v 15:46 | Gaby |  Moje Básně
Většinou jsou mé básně pesistické, ale doufám, že se budou líbit, alespoň trochu

Měsíc v záři života
Není všechno ve svitu měsíce,
I když hvězdy dolů padajíce.
Noční obloha svítí nejvíce,
A vánek, který neudusí tvé plíce.
Život je hra,
A ty jsi jen hráč,
Který není ledový jak kra
a neutopí ho jeho pláč
barvy, které vidíš, jsou černá a bílá,
jsi jak den, který se s nocí střídá.
Jsi osamělý ostrov na pláni,
Kterého nikdo neshání.
Nikomu již nechybíš,
Časem své srdce slepíš. Nemyslíš ?

Slast

10. května 2011 v 15:40 | Gaby
Tak abych začala, tak jsem dám povídku, kterou teď píšu je to o Yunhovi a Jaejoongovi :) Tedy YunJae Pár.
Slast I.
Začátek toho všeho je někde jinde, než teď spolu jsme.
Začalo to asi před 4 měsíci, když jsme spolu s Yunhem byli na dovolené. Tehdy jsem nevěděl co ke mne Yunho cítí.
Jednou večer jsme s klukama hráli schovávanou, když v tom najednou začala strašná bouře a já se vždy bál hromů, a proto u mne byl vždy Yunho, ale teď u mě nebyl. Začal jsem se bát ještě víc, a tak jsem se schoulil do klubíčka v nějaké skříni. Najednou jsem slyšel, jak někdo otevřel dveře a šel ke skříni, kde jsem právě byl. Srdce mi bušilo natolik, že to musela ta osoba slyšet taky. Dveře skříně se prudce otevřely. Otevřel jsem oči a podíval se, kdo přede mnou stojí. Byl to Yunho. Yunho se na mě díval a čekal, co se stane a v tom zahřmělo a mě to přinutilo vyskočit ze skříně přímo Yunhovi do náruče. Společně jsme leželi na posteli. Já poslouchal hlasitou hudbu a nenápadně vdechoval jeho v�%A

Super Junior

10. května 2011 v 15:36 | Gaby |  Super Junior
Super Junior je jedna ze špičkových, chlapeckých, pěveckých skupin v Korei.
Členů bylo, do roku 2010, 13.
Rokem 2010 bylo členů jen 10.
Postupně každý odejde, kvůli dvouleté službě v armádě.
Členové:
Leeteuk
Yesung
Sungmin
Eunhyuk
Donghae
Han Geng (již není ve skupině)
Kyunhyuk
Siwon
Shindong
Reyowook
Kangin (je na vojně)
Kibum (Věnuje se herectví)
Heechul

Skupina je také rozdělena podle kvalit kluků:
Super Junior - M ( zde jsou Siwon, Donghae, Reyowook, Kyunhyuk + Zhou Mi a Hehry Lau s rokem 2010 i Eunhyuk a Sungmin) => Podskupina je velice známá v Číně a na Thai-wanu, protože většinou zpívají čínsky.
Super Junior - K.R.Y
( zde jsou Kyunhyuk -> K. Ryeowook -> R. a Yesung -> Y.) => Kluci mají podle Sm ent. nejlepší hlasy a proto jsou spolu v podskupině.
Super Junior - Happy ( zde jsou Yesung, Sungmin, Eunhyuk, Kangin, Shindong, Leeteuk) => Podskupina je známá pro písničku "Cooking, Cooking ?!". Spekuluje se, že podskupina se rozpadla.
Super Junior - T ( zde jsou Heechul, Shindong, Kangin, Leeteuk, Eunhyuk, Sungmin) => Skupina je známá pro svou píseň "Rokkugo", které je zpívané ve starém stylu hudby. Jsou známí také, protože chtějí, aby byli lidé šťastní.