Slast II.

10. května 2011 v 16:38 | Gaby
Slast II.
Nezbylo mi nic jiného než souhlasit. Kluci se na pláži opalovali a já jsem plaval v moři, když najednou…… dostal jsem křeč a začal se topit. Poslední co si pamatuji bylo, že jsem viděl Yunha jak pro mě plave. Když jsem se probral kašlal jsem tu hnusně slanou vodu, která dráždila můj krk. Pořádně jsem otevřel oči a porozhlédl se. Vedle mě seděl Yunho a pořád dokola se ptal "Jsi v pořádku ?". Věděl jsem, že si o mě všichni dělají starosti, ale teď jsem nemohl myslet na nic, jen na tu hroznou bolest hlavy, která mě paralyzovala. Chtěl jsem vstát a odejít do pokoje, ale když jsem si sedl zamotala se mi hlava a to je poslední, co si pamatuji. Poté jsem se probral ve svém pokoji. Vedle mě seděl Yunho a čekal, jak hlídací pes, až se vzbudím. Nevěděl jsem, která bije. Podíval jsem se na hodiny, které právě ukazovaly 21:30. Podíval jsem se na Yunha a zeptal jsem se "Co se stalo?". Yunho se na mě podíval a řekl mi vše, co se stalo. Nevěděl jsem co mám říct, ale nakonec jsem se zmohl na tyhle slova "Teď už jsem v pořádku, děkuji". Yunho se na mě podíval a usmál se svým krásným úsměvem a než jsem se stačil vzpamatovat ucítil jsem jeho rty na svých. Chtěl jsem ho odstrčit, ale jeho ruce chytly ty mé a přitiskly je na postel.
Nežně mě začal líbat na mém krku. Poté mi vyslékl triko a a začal líbat i mou hruď. Než jsem stačil cokoli udělat nebo říct byl Yunho již u mého pupíku. Chtěl jsem taky něco udělat a tak jsme se v zápalu nečekanosti prohodili. V tu chvíli mé ruce tiskly ty jeho. Yunho se na mě díval, jak kdybych něco udělal, ale najednou jsem uviděl ten jeho krásný úsměv. Pochopil jsem a v tu chvíli už jsem měl své rty na jeho. Yunho mi mile, ale přesto vášnivě polibky vracel. V tu chvíli jsem byl opravdu šťastný.
Ráno jsem se probral a Yunho ležel vedle mě a hypnotizoval mě svým půvabným pohledem. Zašeptal jsem "Dobré ráno Yunho". Oplatil mi mé dobré ráno ranním polibkem. Oba jsme vstali a pomalu se vydali do kuchyně, kde probíhala jako vždy snídaňová mánie.
Tenhle náš poslední den jsme si užili pěkně na pláži a v moři. Večer jsme nastoupili na letadlo a letěli jsme domů. Na letišti na nás čekaly naše faninky, ale to mě moc nezajímalo, zajímal jsem se o Yunhovu přítomnost. Dojeli jsme domů a já měl sto chutí jít spát, ale Yunho nechtěl, a tak jsem se dívali na film a nakonec usnuli. Tehdy jsem byl opravdu šťastný, protože jsem byl se svou láskou.
Teď jsme spolu již 4 měsíce a jsme spolu šťastni. Všichni ví, že spolu chodíme, ale štěstí netrvá věčně.
Konec...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama