Zachránce-II.

10. června 2011 v 19:37 | Gaby |  Moje povídky
Tak tady je další díl Zachránce. Stejně si myslí, že to nikdo nečte, takže asi přestanu psát. :).

Část II.
*Amari*
Cvičila jsem s dětmi ve studiu už víc, jak hodinu. Cvičili jsme a cvičili, když se najednou Hin-Ji zastavila. Házela překvapené pohledy ke dveřím. Podívala jsem se jejím směrem, na chvíli jsem zůstala hledět. Proč přišli?
U dveří stáli Super Junior a dívali se na nás, jak na zjevení.
Leeteuk prolomil to ticho dementní větou "Můžeme cvičit s vámi?, zdá se, že máte navrch".
"Promiň pane chytrej, ale tohle je pro děti od 12 do 18 let, a myslím, že do takové kategorie nezapadáš, protože tvůj mozek zaostal v tvých……10 letech." Odpověděla jsem s klidem.
Kluci začali pukat smíchy. Sotva se drželi. Hin Ji na mě hleděla, co to do mě vjelo, ale nic neříkala, věděla, že jsem někdy až moc upřímná.
"Provokace?" zeptal se ještě dementněji.
"Myslím, že ne to by vypadalo jinak, jen nemám čas a dokonce ani náladu někoho provokovat, tohle je moje upřímnost. A já se za ni nestydím." Přiznala jsem svou chybu.
"Její upřímnost mě někdy dohání k šílenství" Přidala se Hin Ji a s radostí podala "panu chytrému" ruku, aby se představila, jediná neměl 18, ale 20. A toho si asi "pan chytrej" všiml.
"Můžeš mi říct, kolik ti je?" Zeptal se Hin Ji. Hin Ji věděla na, co naráží, ale nechala mě, ať si to vyřeším. "20" Odpověděla.
"Proč je tady, když jí je 20 a "kroužek" je od 12 do 18?" vyptával se dál. Neměla jsem zrovna chuť se s ním nějak zahazovat, zrovna né teď.
"Protože ona nemá zaostalý mozek někde v pravěku."
"Hm, a kde ve starověku?" ptal se dál. Pěkně mě začíná vytáčet, ale já jsem v klidu. "Ne ona ho nemá zaostalý, i kdyby měla tebe předčít nemůže". Snažila jsem se ho setřít. Kluci za ním pukali smíchy.
"To je, jak milenecká hádka" dodal nějaký kluk s čepicí na hlavě.
"Sklapni Eunhyuk-u, já jdu nebo zaostanu ještě víc". Konečně pronesl poslední větu a už odcházel. "Nevracej se nebo zaostaneš až do doby před pravěkem!" zavolala jsem za ním. Hin Ji vedle mě chytala také záchvaty, že se sotva držela.
Přišel ke mně, jeden kluk, vypadal strašně roztomile až nevinně. "Dobře jsi mu to nandala, kdyby něco já se jmenuji Sungmin a rád tě zítra uvidím. Ten ňouma s velkým "Ň" se jmenuje Leeteuk. Zbytek ti představím zítra". Dokončil větu. "Nebude třeba, protože se mi blbě pamatují jména". "Aha" pronesl smutně, otočil se na patě a následoval nějakého kluka s hnědými vlasy.
*Leeteuk*
Poraženě a uraženě se vracím zpátky domů. Vidím, že si Sungmin povídá s Amari až závistí málem zakopnu. Ta její upřímnost mě zabíjí, ale i léčí. Konečně dojdu domů. Jdu ihned do kuchyně, kde si udělám něco k jídlu, mám hlad, jako vlk. Kluci za chvíli dojdou. Od každého slyším jen "Ta ti to netřela". Já se chci zahrabat hluboko daleko do země!!!
*Amari*
Další den byl náročnější, než jsem čekala, musela jsem si zapamatovat jejich jména. Věděla jsem Sungmina, ten klučina je snad nejroztomilejší na celém světě! Porozhlédla se a Sungmin mi začal vyjmenovávat jména a ukazoval, kdo je kdo. "Tak začneme Leadrem, to je náš Leeteuk nebo-li "Pan chytrej…" rozesmál se, ale pokračoval dále…" Tohle je Kangin, taťka tohohle všeho. Dále je tady Yesung a jeho přítel Ryeowook, pak Eunhyuk s jeho přítelem Donghaem, dále je tu Shindong, Siwon, Heechul a jeho přítel Han Geng, také je tu náš Kibum…" najednou ho přerušil hnědovlásek ze včera "A co já?". "…Kdyby si mě nechal domluvit, tak bych to řekl…" zamračil se Sungmin. "Dobře" poslechl hnědovlásek. "…a tohle je můj přítel, ten nejlepší přítel Kyuhyun" šlo vidět, jak se úplně rozplývá nad tím, že má tak dobrého přítele. Dali si pusu, ale dál nic nedělali.
Obrátila jsem oči v sloup, ale celkem mi to bylo jedno. Po asi půl hodině jsme zase začali nahrávat. Na konci tohohle blázince, jsem si je stejně nepamatovala.
Na oběd jsem se měla sejít s Hin Ji, a tak jsem šla, ale nějakým zázrakem se ke mně přidali kluci. Protestovala jsem, ale bylo mi to prd platné.
Došli jsme do restaurace, kde již čekala Hin Ji, psala jsem ji ať zabere větší stůj pro 15 lidí. Poslechla a jakmile mě uviděla, tak již na mě mávala. Došla jsem s kluky k Hin Ji. "Jak jsem již včera řekla, tohle je moje neteř Hin Ji. Je u mě v opatrovnictví, protože rodiče má v ČR a ona jela semnou, když byla nezletilá. Nějaké otázky?" představila jsem Hin Ji. Nikdo nic nenamítal, a tak jsme mohli začít jíst. Proudila celkem rušná zábava, dokud zase nezačal Leeteuk. Jen s ním jsem se nebavila. Hin Ji se bavila asi tak se všemi nejvíc s Kibumem, protože spolu natáčeli film. Leeteuka jsem naprosto ignorovala a bavila jsem se s ostatními. Konečně jsme dojedli a já už zase musela odejít. Hin Ji navrhla, že půjde rovnou na natáčení s Kibumem. Souhlasila jsem a za chvíli již po mě nezbyla ani pára nad hrncem. Mířila jsem rovnou na hodinu s dětmi.
*Leeteuk*
"Hej Hin Ji, kolikrát jí Amari denně?" Byl jsem celkem zvědavý, protože její postava je jen přeci trochu vychrtlá.
"Řekla bych, že to co najde tak sní, takže hodněkrát denně, jestli myslíš tu její podváhu, tak to je tím, že ona sice jí, ale ona ujde denně strašně hodně kilometrů. Nemá auto, protože její bratr se zabil při autonehodě, kterou si dává za vinu, protože mu řekla, že má jet opatrně, ale rychle, byla malá, nechtěla být doma sama. Tak proto nejezdí žádným dopravním prostředkem. Přeci jen, každý den cvičí s dětmi, i když někdy je jen učí etiketu, ale většinou cvičí tanec. Ona je taky slavná kvůli svým choreografiím. Učí lidi tanec a ještě stíhá i ten svůj nacvičit. Někdy se divím, jak to tak zvládá. No a proto se zdá, že má podváhu, ale má normální váhu, její doktor taky na to hleděl, ale když jsem to objasnila, byl v pohodě, protože ji chtěl převést na oddělení a dávat ji na umělé stravování, kvůli tomu. Zaráží vás ještě něco? Ráda to objasním" Usmála se na nás. "Pokom zdědila takový talent na všechno?" zeptal se Sungmin. "Ona ho nezdědila po někom, když byla malá, její rodiče ji zakazovali skoro všechno, protože má problémy s nohama, má špatně srostlé kyčle a správně by neměla tančit nebo dělat nějakou zátěž, ale ona chtěla, i když ji doktoři vyhrožovali, že bude ve 40 letech na vozíčku, nezajímala se o to. Do teď s tím má problémy, bohužel i při sexu, ale nějak ji to nezatěžuje, je až moc silná, na to, aby to vzdala. Její odvahu bych fakt chtěla. Nechápu, jak se dostala tak vysoko, protože její rodiče se o ni nestarali a jediná její naděje byla ta, že se chtěla odstěhovat sem, hned po střední škole, tak učinila. Její život zde nebyl zrovna lehký, alespoň ze začátku, protože ji nechtěli přijmout. Nikdo ji nechtěl poznat, přitom ona je ten nejlepší člověk, jakého jsem kdy poznala. Potom všem ji začali respektovat, protože psala knihy a začala svou kariéru svým hitem "let´s dance", kde zpívala a tančila. Poté začala podle svých knih natáčet dramata, jak jste si všimli, skoro hned se stala slavnou. Konečně její život začal nabírat barevné stránky. Jsem ráda, že sní můžu sdílet její dobrou náladu. Sice bych byla ráda, kdyby se o ni mohl starat nějaký její kluk, ale zatím nenašla svého "prince na bílém koni". V tomhle ohledu je mi ji celkem líto, ale jsem ráda, že je šťastná. To je asi celý její příběh" ukončila svůj dlouhý proslov Hin Ji. Pak jsem se již na nic neptal, protože tenhle projev mě stál úsilí se nerozbrečet. Nevěděl jsem, že měla, tak těžký život.
*Hin Ji *
Konečně Leeteuk ví o jejím životě, doufám, že o ni bude stát i tak. Jde vidět, že sotva udržel slzy na krajíčku, ale to asi každý člen. Sama jsem měla na mále. Její život se mi vždy zdál složitý až moc. Jsem ráda, že to ví, ale na rozdíl od nich vím, jak se všechno odehrávalo. "No teď už všechno víte, Myslím, že by jsme měli jít Kibume. Natáčení bude beztak trvat do rána" Mrkla jsem směrem ke Kibumovi. Souhlasil a tak jsme se zvedli a odešli.
*Amari *
S dětmi jsem byla až do 7 do večera. Poté jsem šla domů. Venku na mě čekal nějaký chlap. Chytl mě a chtěl mě odvézt, když najednou povolil jeho stisk a já uslyšela, jak se skácel na zem. Otočím hlavu, abych viděla svého zachránce a zůstanu strnule stát. Stojí tam Leeteuk. Rychle se ho chytnu, abych zjistila, že mám strach. Ucítím jeho dotek na zádech a jeho slova "Všechno je už dobré…".
*Leeteuk*
Konejším ji, aby se přestala třást a přestala brečet. Chvilku to trvá, ale nakonec se uklidní. Rychle ji chytnu do náruče, nemá síly se bránit. Pomalu dojdeme k nám. Otevřu dveře. Kluci jen vykouknou, aby byli vzápětí u nás. "Co se stalo?" vyhrkne Sungmin s ustrašeným pohledem. "Někdo ji napadl, štěstí, že jsem za ní šel."
Kluci byli sami překvapeni z toho všeho.
*Amari*
Chvíli stojím s Leeteukem a pak mě chytí do náruče a jde semnou neznámo kam. Jsem už unavená a tohle mi zrovna dvakrát nepomohlo. Po chvilce usnu. Probudím se a vidím členy SJ, jak na mě vrhají ustarané pohledy a já ležím v náruči Leeteuka. Pomalu se zvednu, ale Leeteuk mě stáhne zpátky se slovy "Nevstávej…" Poslechnu, nemám zrovna síly něco udělat. Všimnu si, že kousek dál sedí Hin Ji a vedle ní Kibum.
"Víš, kdo byl ten chlap?" zeptá se Hae. "Nevím…" odpovím s tím, že to vážně nevím. Hin Ji jen zakroutí hlavou. "Nebyl to náhodou ten chlap, co tě pronásleduje večer, jak jdeme ze studia?" zeptá se Hin Ji. Vrhnu na ní bolestný a zlostný pohled, hned pochopí, že to neměla říkat. Nechci někomu přidělávat problémy. Je to můj problém. "Cože?!" skoro zakřičí Leeteuk.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kaoru Kaoru | 5. října 2011 v 16:49 | Reagovat

to víš že to čteme..:D..JE TO UŽASNÁ POVÍDKA ALE PIŠ DÁL..TI DRŽÍMĚ PALEČKY..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama