Září 2012

"Je mi to jedno"

29. září 2012 v 16:27
Není všechno, tak jak chceme, ale jen kvůli tomu by nám nemělo být všechno jedno. Je to jen věta, která se nejlépe říká ve všech pro někoho tapných chvil a u někoho v těch vymlouvačných chvil. Může nám být jedno úplně cokoli, ale může to být také jen výmluva, která dokáže ranit nejen nás, ale i ostatní.
Flegmatici většinou tuhle větu používají, protože jsou to lidi, kterým je většinou všechno jedno. Někdy není, ale nikomu jedno nic. Někdy chce slyšet odpověď. Někdy je přesně tahle věta důvodem zbytečné hádky.

Jsem mrtev

14. září 2012 v 19:11 Depresky
Další depreska do sbírky :)
Perex___---___

Bylo správné se vrátit? - Prolog

10. září 2012 v 22:27 Yaoi povídky
Bylo lepší zůstat s otcem nebo se vrátit k mámě, která má už jinou rodinu? Bylo to všechno jen proto, aby našel lásku a štěstí nebo jen proto, aby mohl utéct od minulosti? A co je pravdy na to, že člověk svou první lásku miluje i přeze všechno? Příběh je vyprávěn o chlapci jménem Takumi, který přijel od otce do vily své matky. Dokáže se srovnat se vším nebo budou někde trhliny?

Budova

10. září 2012 v 21:52 Depresky
Po dlouhé době depreska...

"Budova"
Jaké city pocítíme, když stojíme na střeše výškové budovy? Víme určitě, že sem jdeme jen proto, abychom ukončili náš koloběh života? Chceme jen zjistit, jestli náš konec bude pravdivý? A co nás vlastně čeká po smrti? Sebevrazi končí, aniž by začali. Bohužel nebe nebude volba pro nás. Budou znova jen otázky bez odpovědí. Bude jen smrt bez výčitek. Jen konec bez konce. Žádný začátek není, protože začínáme v životě tolikrát, že to nedokážeme ani spočítat. Stavíme výškové budovy, abychom měli odkud spadnout, i když ty budovy někdy padají zapříčiněním ostatních.
The end