Listopad 2012

Obraz

22. listopadu 2012 v 21:04 Depresky
Tak jako minulý rok vznikla povídka "Narození" tak letos vznikl "Obraz". Nesnáším své narození, a proto píšu :)
Perex___---___

Zrcadlo

14. listopadu 2012 v 20:56 Depresky
Hlava třeští o sto šest. Deprese jsou na denním pořádku a duše to již psychicky nezvládává. Konec nebo snad jen začátek bolesti?
SLzy stékají po tváři velké jako hrachy. Smáčejí oblečení stejně jako kapky deště.
Zrcadla ukazují všechno, co lidské oko nevidí. Ukazují hloubku temnoty světa v očích člověka, který se do zrcadla dívá. Ukazují bolest, strach, lítost, beznaděj. Zamlžené zrcadlo protl prst, který udělal několik rýh do krásně mlžného zrcadla. Hned na to se rozesely kapky a zrcadlo najednou vypadalo jako ruce osoby před ním. Vypadalo jako ruce pořezané od žiletky. Kapky vody na zrcadle zobrazovaly krev, která tekla po rukách zhnusené osoby, která se přímo do morku kostí nesnášela.
Bolest je nevnímaná. Co je lepší než-li smrt? Nic jiného osoby, jako ta, co stojí před zrcadlem, neznají. Koloběh ztracených duší je pořád stejný. Nikdy nevíme, jestli v daný okamžik umřeme, ale víme, že bolest, kterou si chceme způsobit, je jen kvůli tomu, abychom věděli, že stále žijeme. Je to jako zima, která se zařezává do kostí, ale tito lidé nic necítí. Zima je pro ně jen klam.

"Moje osobnost"

14. listopadu 2012 v 20:42 Téma blogu
Strach ze strachu. Slzy bez vody. Smích bez přítomnosti štěstí.
Prosby každý den. Sen bez reality. Iluzionista ve světě svém.
Takhle nějak by mohla být osobnost ztracené osoby, která nemá žádný smysl k životu. Mohla by být dnem i nocí v depresích. Mohla by plakat každý den, bez příčiny. Mohla by ztratit všechno, dokud by to ještě neztratila. Konec její existence je možná jen začátek pro větší cíly.
Možná někdy najde štěstí, i když ví, že jej nenajde, protože to takhle má být. Nevěří sama sobě natož někomu jinému. Takhle přesně bych popsala svou duši. Zhrzenou a smutnou, bez pochopení.

Bylo správné se vrátit? II./?

14. listopadu 2012 v 19:38 Yaoi povídky
Takže tady je další díl "Bylo správné se vrátit?"
V dnešním díle se dozvíme Takumiho sen. A v dalším díle najdeme Takumimu protějšek :)
Přeji hezké čtení :)
Perex___---___

Klavír

8. listopadu 2012 v 16:18 Jednorázovky
Takže tady je yaoi povídka, která je věnovaná moji ženě Reině.
Nenapadlo mě to nějak zvlášť, prostě jsme se bavily o klavíru a tak z toho vznikla povídka, kterou jsem konzultovala se svýma kamarádkama ve škole :D Dohadovaly jsme se, kde na klavíře by to bylo ideální, a tak to nakonec dopadlo, tak jak to dopadlo :D Snad se vám bude líbit :) 18+ (i když to nikdo stejně nedodržuje :D) 1 102 slov :)
Perex___---___