Leden 2013

Je opravdovým ďáblem? - yaoi I.část

28. ledna 2013 v 12:00 Yaoi povídky
Takže tady je první část výherní povídky :) Přeji příjemné čtení :) Ještě uvidím kolik to bude mít částí, záleí na ději :)
Perex___---___

Výsledky

27. ledna 2013 v 18:29 Výkec
Takže tady jsou výsledky ankety :)
1) Je opravdu ďáblem? - yaoi - 28.1. ve 12:00 vyjde první část :)
2) Sluha rodiny - yaoi - ale netuším, kdy zde bude první díl a ostatní, za tohle se samozřejmě omlouvám, ale děj je ještě nevymyšlený
3) Město ztracených a zatracených - depreska - pojednání o životě a smrti - je složena s několik povídek, které propojím :)
4) Je opravdovým ďáblem? - pojednání o ďáblu - shrunula bych to zřejmě do jednorázovky, ještě promýšlím děj
5) Zábava pro nezletilé - yaoi - pár dílů už je vydaných, takže nebude problém tuhle povídku dopsat :) děj vypadá na víc kapitol :)
6) Je matematika to co děláme? - yaoi - vztah učitele a žáka - prostě tam bude zobrazen jen sex mezi nimi, jednorázovka
7) Bylo správné se vrátit? - yaoi - Tuhle povídku jako jedinou mám rozepsanou na 25 A5tek, takže to jen přepsat a dopsat :D jelikož jsem zjistila, že děj utíká strašně rychle, tak budu do toho něco muset připsat :)
8) jako poslední bude na zkoušku Yuri, ale než se k tomuto poslednímu bodu dostanu, bude to za hodně dlouho, budete si muset počkat :)
Děkuji vám za hlasování a doufám, že si užijete zítřejší díl Je opravdu ďábel? - abych dodala, možná k tomuto budou i jiné dodatky, zatím nevím na kolik mě tahle povídka vyjde částí, ale budu se snažit ji napsat pořádně, snad se vám bude líbit :)

Anketa

23. ledna 2013 v 10:03
Takže děcka, ještě do konce týdne nechám anketu zaplou. Je to do neděle 27.1.2013 :)
Zatím vítězí "Je opravdu ďáblem? yaoi" :))

Zábava pro nezletilé - II.kapitola

12. ledna 2013 v 22:36 Yaoi povídky
Takže další kapitola, do které jsem zařadila sama sebe...
Perex___---___

Zábava pro nezletilé - I.kapitola

12. ledna 2013 v 16:56 Yaoi povídky
Takže tady je první kapitola, snad se bude tahle povídka líbit :)
Perex___---___

Zábava pro nezletilé - prolog

11. ledna 2013 v 21:27 Yaoi povídky
Takže tady je nová povídka. Jeliko mám rozepsaných 8 povídek, tak je budu muset postupně dopisovat. Ano, měla bych začít povídkou "bylo správné se vrátit?" ale zde jsem se zadrhla na 25té stránce :D Nebojte všechno bude, i když to tady stejně nikdo nečte :) Dám vám sem anketu, kde můžete hlasovat, kterou povídku mám dopsat ;)
Perex___---___

Nový rok

1. ledna 2013 v 0:27
Tak a máme tady nový rok.
Možná bude lepší možná horší, ale stejně budeme jako malé děti doufat, že bude jiný, lepší. Přitom můžeme udělat něco dospěláckého jako například jít si za svým štěstím, i když nevíme kam. Můžeme věřit, že nás lidi budou mít raději a že nás nevyčlení ze společnosti, i když už to dávno udělali. Tak jako vždycky můžeme jen doufat a věřit v něco lepšího, i když se to nestane...
Šťastný Nový rok!