Únor 2013

Smrt nebo život?

19. února 2013 v 16:28 Depresky
Depreska...
Perex___---___

Je matika to, co děláme?

18. února 2013 v 18:44 Jednorázovky
Já vím, že bych měla přidat pokračování k Je opravdu ďáblem? nebo Zábava pro nezletilé, ale jisté okolnosti mě zradily a tuhle povídku stačilo přepsat :) Btw. inspiraci mám v kamarádovi :)
Perex___---___

"Vzpomínky"

11. února 2013 v 21:03 Téma blogu
Nějaké vzpomínky jsou pro nás krásné a nějaké jsou pro nás přímo noční můry, které chceme z naší hlavy vyhnat. Vzpomínáme na bezstarostné děctví, které nás hřeje na duši, protože tehdy jsme překypovali naivitou a štěstím z každé maličkosti. Přemýtáme nad děctvím a slzy, které nám stékají po obličeji se snažíme utřít rukávem svetru, jenže tyhle vzpomínky jsou dávno ztracené a skoro zapomenuté, protože to, co nám do cesty postavil život se nedá počítat jako malichernost dětství, i když možná jako děti působíme, dávno jsme ztratili tu jiskru, kteou jsme měli. Ty růžové brýle jsme již dávno odhodili, protože nás realita donutila spolupracovat, i když jsme nechtěli být její součástí.
Vzpomínky na doby, kdy byl svět hezčí a my se na něj mohli dívat z jiného úhlu jsou pohlazení, ale realita je hold realita a bez ní se nikdo neobejde.
Vzpomínky tíží naši mysl, jako kámen naši hruď. Některé vzpomínky bychom chtěli zapomenou tak moc, že se nám na mysli vystavují pořád a nenechají náš spánek být. Zobrazují se nám ještě horší výjevy, než jsme kdy zažili. Chceme naše vzpomínky zamknout v nejzaší části našeho srdce a nechat je zamknout na deset západů, ale nejde to. Některé vzpomínky jsou pro nás ještě čerstvé a bolí víc, než ty zahojené jizvy na těle. Snažíme se zapomenout, ale nejde to. Nejde to, co nikdy nešlo. Nedokážeme být loutkou, které kromě svého pána nemá nic...