Černé myšlenky

14. dubna 2013 v 22:11 |  Povídky na přání
Dlouhoočekávané Yuri. Ano, konečně jsem se dokopala k napsání yuri pro mou spolubydlící.
Doufám, že se bude líbit.
Perex___---___


Černé myšlenky
Za okny hustě padá sníh a já jen děkuji bohu, že jsem v teple domova. V náručí teplých kapek, které na mě dopadají pořád pod stejným úhlem. Proč je myslet tak složité? Někdy tyhle myšlenky ani nechci…
Z proudu dalších myšlenek mě vytrhly ruce, které se obtočily kolem mého pasu a na záda se přitiskla dvě plná ňadra a zbytek nahého těla mé přítelkyně Suzu.
"Michi jsi tady už dlouho" ozvala se po chvíli. Něco jsem zamručela a dál nechala padat kapky na mou hlavu. Suzu si mě otočila k sobě a lehce políbila na čelo, nos a poté i na rty. "Zase tě straší myšlenky?" otázala se a já jako malé dítě přistižené při činu, smutně přikývla. Mohla bych ji snad lhát? Nemohla. Zná mě moc dlouho a čte ve mně jako v knize. "Michi pojď ven" zaprosila a já jako dítě za sukní své maminky jsem opravdu vypla vodu a šla za ní. Osušila mne velkým ručníkem a poté i sebe, než jsme se vydali do vyhřátého pokoje a do útrob velké manželské postele, která vypadala jako přistávací plocha pro letadlo. Suzu mě nechala si lehnout jako první pod deku a poté si lehla čelem ke mně. Chytla mou ruku a propletla se mnou prsty. Já ji s díky přijala. Byla to bezeslovná podpora. Druhou rukou vyhledala mou tvář a utřela slzy, které jsem nedokázala již zastavit. Krutá realita a ještě krutější minulost mě vždy nutí si uvědomit něco, co ani Suzu nemá ráda. Nutí mě to plakat tak moc, že už ani nemám co. "Pšt, to bude zase dobré. Nemysli na ně" jako vždy se mě snažila utěšit, ale já věděla, že to stejně nepomůže. Ty myšlenky byly stále v mé hlavě…
"Vzpomínky na doby, kdy jsme jako děti nacházely kamarády v imaginárním světě a proč? Protože doopravdový přátelé nás dokážou zklamat víc než kdokoli jiný. Imaginární přítel je stále s námi, i když jen v naší hlavě."
"Tupá a prázdná představa je život. Jenom ta představa, že já jakožto člověk jsem na tomto světě, aniž bych chtěla žít a přitom je hodně lidí, kteří nedokázali přejít do věku, ve kterém se nacházím. Hodně lidí by si zasloužilo tento život místo mne."
Každá myšlenka střídala další a já je nedokázala zastavit. Chtěla jsem je zamknout hluboko v sobě a nikdy si nevzpomenout, ale nepovedlo se mi to. Každý večer byl stejný. Každý večer jsem měla probrečený polštář, tedy do doby než jsem potkala Suzu. Nevzdala to se mnou. Byla a je stále u mě. Nepřestalo ji to se mnou bavit. Pořád tady byla pro mě a nikdy mě neposlala do blázince nebo k psychiatrovi.
Pořád a navždy.
Najednou jsem ucítila teplé a poddajné rty na svých. Instinktivně jsem začala odpovídat a mé myšlenky se hned rozutekly pryč z mého podvědomí. Ty měkké rty mě nutily chtít víc než je možno vždy mít. Suzu přesně věděla, co dokáže porazit mé nevhodné myšlenky.
Sex.
K okusování mých rtů svými zuby přidala svůj dobyvačný jazyk, který si nebral servítky. Já se nezmohla na nic, jen na vzdech a na přijmutí bitvy o nadvládu. Tak moc mi okusovala rty, až mi z nich pomalu začala téct krev. Jazykem se je poté snažila vyléčit. Když už byla spokojená se svou prací, co se týče mých rtů, sklouzla jazykem na mou bradu a poté na krk, který poté začala okusovat stejně jako moje rty. Cítila jsem, jak saje moji kůži a jak se přesouvá za ucho k mému citlivému bodu. Její jazyk byl neposedný jako její samotná povaha. Když už ji přišlo, že už mám dost svíjení se, sjela svým jazykem až na klíční kost, do které se nestydatě zakousla. Zabručela jsem náhlou bolestí. Asi ji jednou ty zuby vyrazím, ale ty by si zas nahradila jinýma a měla bych po srandě.
Pomalu jako by se ani nechtěla pustit tohoto trýznění mé klíční kosti, se přesunula na mé prsa, které již drtila v rukou a přiváděla mě k nevýslovnému šílenství. Jazykem si začala hrát s mými bradavkami a tak aby mě to jen vzrušilo, niko-li bolelo, použila i své zuby. Jakmile jí stačilo jen mé vzrušené sténání, putovala jazykem stále níž. Zajela jím do mého pupíku a já se prohnula slastí. Její škádlení mě vždy přivádí k nesmírnému vzrušení.
Okusovala nejen mou kůži, ale i kosti až se nakonec dostala k mému Sedmému divu světa. Začala mě víc a víc vzrušovat jazykem, ke kterému poté přidala i prsty. Bylo to sice velice vzrušující, ale to co nastalo poté, bylo více elektrizující. Přitiskla svůj "Sedmý div světa" na můj a začala se pohybovat. Své rty nechala na laskání těch mých a své ruce propletla s těmi mými. Sladily jsme se do stejných pohybů, až nám nakonec vybouchl vesmír. Milovala jsem přesně tenhle styl orgasmu. Nepotřebovala jsem k tomu kluka, jen jsem potřebovala Suzu, jež byla vždy při mně.
V dobrém i zlém.
Její tělo bylo mým vysvobozením ze světa utrpení. Vždy mě dokázala z toho světa vyvézt a já ji za to nesmírně milovala. Milovala jsem nejen její dokonalé tělo, ale i duši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama